maraltours

خرید اینترنتی بلیط پروازهای داخلی

آژانس مسافرتی مارال برای ارائه بهترین خدمات به شما مسافرین محترم، بلیط پروازهای داخلی را با بهترین قیمت در اختیار شما قرار داده. مارال افتخار دارد که کلیه بلیط های مسیرهای داخلی ایران را با شرکتهای هواپیمایی ایران ایر، ایران ایر تور، ماهان، آتا، آسمان، کاسپین و ... در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.

خرید اینترنتی بلیط پروازهای داخلی

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما

جهت خرید بلیط پرواز داخلی در منوی ابتدایی ورود به سایت می توانید به شکل زیر اقدام نمایید:
در ابتدا اگر قصد خرید بلیط هواپیما به صورت رفت و برگشت را دارید بر روی گزینه ی "رفت و برگشت " کلیک کنید. در غیر این صورت گزینه ی "یک طرفه" را انتخاب کنید. سپس فرودگاه شهر مبدا و مقصد خود را تایپ کنید و بر روی اسم شهر ظاهر شده کلیک کنید. تاریخ پرواز رفت مورد نظر را انتخاب کنید و در صورتی که قصد دارید پرواز برگشت را نیز از مارال خریداری کنید، تاریخ برگشت را وارد کنید. در بخش بعدی تعداد مسافرین را انتخاب کنید. دقت نمایید که حداکثر تعداد مسافرین در هر خرید، 9 نفر خواهد بود و حداقل باید یک نفر بزرگسال انتخاب شده باشد.
با کلیک روی دکمه ی جستجو در صورت صحیح وارد کردن مقادیر، به صفحه ی بعد هدایت میشوید.

خرید اینترنتی بلیط پروازهای داخلی

راهنمای استرداد بلیط هواپیما

کنسلی بلیط هایی که به صورت آنلاین خریداری شده تنها به صورت آنلاین انجام می شود. توجه فرمایید که بلیط هایی که به صورت چارتری خریداری میشوند به هیچ عنوان قابل استرداد نخواهند بود و در سایر بلیط های خریداری شده، مبلغ استردادی مطابق قوانین کنسلی پروازهای هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران محاسبه خواهد شد.
برای کنسلی بلیط پرواز خریداری شده، اگر در سایت مارال عضویت دارید، ابتدا وارد وب سایت آژانس مسافرتی مارال شوید و نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد کنید. در صورتی که عضویت ندارید نیز امکان استرداد برای شما وجود خواهد داشت.
بعد از ورود با نام کاربری وکلمه عبور وارد پنل کاربری خود خواهید شد و از منوی پنل کاربری به بخش صورتحساب ها مراجعه کنید.

خرید اینترنتی بلیط پروازهای داخلی

قوانین و مقررات خرید بلیط هواپیما

  1. پروازهای خطوط داخلی هواپیمایی ایران ایر، قشم ایر ، آتا پرواز و ایران ایر تور از ترمینال 2 فرودگاه مهر آباد انجام میشود
  2. پروازهای خطوط داخلی ماهان، آسمان، تابان و کاسپین از ترمینال 4 انجام میشود
  3. پروازهای کیش ایر و زاگرس از ترمینال 1 انجام می شود.
  4. برای سوار شدن به هواپیما ارائه کارت شناسائی الزامی است
  5. در پروازهای داخلی ، یک ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حاضر شوید
  6. بردن هر نوع وسایل تیز و یا برنده ، آتش زا، باطری، اسباب بازی خطرناک به داخل پرواز ممنوع میباشد
  7. بار مجاز در پروازهای داخلی 20 کیلو برای هر نفر میباشد
  8. بانوان باردار با تایید پزشک فرودگاه اجازه پرواز دارند.
خرید آنلاین بلیط هواپیما
چرا بلیط پرواز خود را از مارال بگیرم؟

دفتر خدمات توریستی، هواپیمایی و زیارتی مارال در سال 1374 شروع به فعالیت نموده و هم اکنون با بیش از 20 سال سابقه در زمینه خدمات گردشگری و مسافرتی، با کادری مجرب، در راستای ارائه بهترین خدمات به شما مشتریان گرامی قدم برداشته است.

هدف اصلی مدیریت و پرسنل آژانس مسافرتی مارال رضایت مشتریان خود می باشد. برای احقاق این مهم، در خصوص پرواز های داخلی، این آژانس کلیه پروازهای ایرلاین های داخلی را که چه به صورت سیستمی و چه به صورت چارتری بلیط های خود را ارئه میدهند، با بهترین قیمت، به مشتریان خود عرضه میدارد. مشتریان محترم میتوانند به صورت آنلاین از سایت مارال و یا به صورت حضوری با مراجعه به دفتر این آژانس اقدام به خرید بلیط پرواز داخلی مورد نظر خود کنند.

پشتیبانی از خرید شما در این مجموعه به صورت آنلاین و 24 ساعته انجام میشود.

استرداد و کنسلی بلیط خریداری شده از طریق سایت مارال، به صورت آنلاین انجام میشود. در صورت نیاز توضیحات بیشتر در زمینه ی کنسل کردن پرواز داشتید، میتوانید به صفحه ی استرداد بلیط هواپیمای داخلی مراجعه کنید.

اطلاعات عمومی پروازی

:

پرواز چارتری

چیست: چارتر در لغت بیشتر به معنای اجاره کردن می باشد و در ایران به پروازهایی چارتر میگویند که شرکت یا آژانس مسافرتی ای، کلیه یا بخشی از بلیط های ایرلاینی رابه صورت عمده از آن شرکت خریداری کرده و آن را به آژانس های دیگر ارائه می دهد. آن مجموعه می تواند قیمت بلیط ها را با توجه به قیمت روز آن مسیر پروازی، تغییر داده و در تاریخ های خاصی ارزانتر از نرخ بلیط های سیستمی و در زمانهای دیگر گرانتر از نرخ مصوب به فروش برساند.به پروازهای چارتری، بلیط چارتری ارزان و یا بلیط ارزان نیز میگویند.
پروازهای چارتری عمدتاً غیر قابل استرداد بوده و در صورت کنسل کردن آن، کل بهای بلیط سوخت میگردد.

پرواز سیستمی

چیست: پرواز سیستمی یا بلیط سیستمی در واقع به بلیط پروازهایی می گویند که شرکت های هواپیمایی به صورت مستقیم و با نرخ مصوب، آن را به مشتریان و آژانس های مسافرتی عرضه میدارد. این نوع بلیط ها نرخ مشخص شده ای دارند و آژانس های مسافرتی دخل و تصرفی در بهای بلیط ندارند.
بلیط سیستمی قابل استرداد بوده و با توجه به کلاس پروازی و زمان استرداد، مبلغ جریمه متفاوت است.

بلیط لحظه آخری

چیست: بلیط لحظه آخری یا Last Second، به بلیط های چارتری ای میگویند که قالباً در بازه زمانی هایی که مسافرت در آن کمتر انجام میشود، به فروش نمیروند و چارترکننده برای اینکه بلیط های چارتری خود را به فروش برساند در روزها و یا ساعات مانده به پرواز، از نرخی فعلی بلیط، قیمت پایین تری را برای آن تعیین میکند.